JACQUES MARIE MAGE Jacques Marie Mage Dealan Noir X JMMDE10A
Dealan Noir X
Productomschrijving
- Limited production batch of 500 pieces
- Handcrafted in Japan
- black 10mm cured cellulose acetate frame with custom double laminated acetate temples and orange lenses
- Size: Medium
- Shape: Square
Masurements:
- Temple length 142mm
- Total frame width 143mm
- Eye 49mm
- Bridge 21mm